#

BEARTEAM

Компанія Bearteam – це дистрибуційна компанія з більш ніж 11 річною історією. Нашою основною метою є розвиток культури споживання пива та сидру на території України.

Ми є офіційними дистри`юторами наступних торгівельних марок:

Пиво: Бердичівське, Уманьпиво, Опілля , Микулин, Zeman, Полтавпиво, Ліспі, Діміорс, ДойчХофф, Zlatobier, Birzha, Haisenberg, Жашківський кабан, Пивний гном, Князь Сангушко, Fest, Волинський бровар, Нова Баварія, Edelbier та інших.

Сидр: Cidre Royal, Біртейль, APPS, Gardenz, Едем.

Вино: Cotnar, Шато Грона, Гросс-Лібенталь, Таїрово.

Безалкогольні напої: Золотоніські напої, Ярило, Уманські лимонади, сік Ньютон, Нові продукти, Lemonadoff, Грузинський букет, Регіна, Натахтарі, Єсентукі, Sairme, Набеглаві

Снеки: Грінки хвилясті, Грінки Полтавські, Хрустайл, Hroops, Санчо.

BEARTEAM здійснює дистрибуцію товарів наступних категорій:

На сьогодні ми обслуговуємо клієнтів з Київської, Черкаської, Кіровоградської, Житомирської, Полтавської, Вінницької та Миколаївської областей. В місті Черкаси маємо філіал. Ми здійснюємо доставку товарів на всі категорії торгових точок, від маленьких продуктових магазинів, супермаркетів та роздрібних мереж.
Висловлюємо подяку всім, хто активно брав участь у розвитку нашої компанії. Завжди раді тим хто поділяє наші цілі, принципи та готовий до спільного розвитку з нами!