Виробник (ТМ)

Піногасники

Обладнання для розливних напоїв та пива - піногасник. Стриманий дизайн пеногасителя підійде під багато інтер'єрів торгових точок. Починаючи від простого магазину або кафе, закінчуючи різними стилями модерна, лофт в супермаркетах і барах. Він вирішить Вашу проблему з великою кількістю піни під час наливання пива чи квасу. І головне зекономиться час продавцю та покупцю теж. Має бути 100% в кожному магазину з розливу напоїв.

Вітрини-холодильники

Закупівля обладнання - це вигідний і необхідний крок для будь-якого підприємства. Збереження і свіжість напоїв тільки збільшує кількість покупців у Вашому магазині. Вітрини холодильники це чудова можливість збільшити продажі і бути кращим серед конкурентів. В BearTeam є великий вибір за розмірами холодильного обладнання. Також Ви зможете їх купити за доступними цінами.

Пивні охолоджувачі

В наявності торгівельне обладнання - охолоджувачі для напоїв та різних потреб. Ідеально підійдуть для продуктових магазинів та розливу напоїв. Це 100% збільшить прибуток та потік нових клієнтів.

Пивні крани

На пивний кран встановлений гладкий конус, який не допускає спінювання і неправильного закручування потоку, що дає навіть новачку відчуття контролю потоку, а сам пивний кран виконаний з якісного металу.

Пивні колони

Обладнання для розливних напоїв та пива. Розрізняють колони (по іншому їх ще називають арки) за кількістю сортів пива і зовнішнім виглядом. Можна виділити наступні види колон: Кобра, Т-подібна, Г-подібна, П-образна.

Пивні кліщі

Пивні кліщі - це один з головних елементів компонування і функціонування пивний системи. Якісні кліщі, вони ж головки парканні, - запорука стабільної роботи пивного магазину, пабу чи ресторану.

Купити обладнання для розливу пива від постачальника пива крани для пива, кліщі, холодильники, охолоджувачі. Доставка обладннаня для пива по Україні

Торговельне обладнання для реалізації пива, сидру, різноманітних безалкогольних напоїв – це не просто прилади, а цілий комплекс пристроїв для безпроблемної роботи магазину, кафе чи бару. Дистриб'ютор BearTeam пропонує високоякісне та недороге обладнання для розливу пива, яке допоможе зробити бізнес успішним та знизить ризик незапланованих простоїв. Наш девіз – висока якість, доступна ціна та максимальний комфорт для клієнта.

Яким має бути обладнання для розливу пива?

При реалізації магазину розливного пива необхідно придбати чимало обладнання. Майбутнім власникам не обійтися без:

  • піногасників, що нагнітають тиск усередині ємності (пляшки);
  • вітрин-холодильників;
  • пивних охолоджувачів для різних потреб (зокрема для зберігання пива у кегах);
  • пивних кранів чи пивних колон;
  • пивних кліщів та ін.

Усі компоненти пивної системи мають бути виключно якісними, адже від них залежить безперебійність роботи пивного магазину, бару чи пабу. Збираючись купити обладнання для розливного пива, можна звернутися до співробітників BearTeam. У нас представлений широкий вибір такої продукції, а досвідчені фахівці можуть скласти повний перелік рекомендованих елементів пивної системи та їхніх варіантів під конкретну торгову точку.

Якісні характеристики обладнання для розливу пива

Обладнання для магазину розливного пива має відповідати декільком важливим характеристикам, зокрема:

  1. Бути абсолютно нешкідливим для людини. При виготовленні такого обладнання повинні використовуватися матеріали, які є екологічно чистими, не здатні виділяти агресивні сполуки, а також накопичувати неприємні запахи.
  2. Відрізнятися привабливим зовнішнім виглядом. Клієнти із задоволенням проводять час в естетично приємних місцях і радісно повертаються до них знову.
  3. Бути міцним та надійним. Усі елементи апаратів повинні бути жорсткими, надійно зафіксованими, стійкими до постійного інтенсивного навантаження (великий об'єм пива важить чимало).

Якщо вам потрібне пивне обладнання для розливу пива, ціна такої продукції в інтернет-магазині BearTeam вас приємно здивує. Ми співпрацюємо з багатьма виробниками, що дає змогу нам підтримувати адекватну, конкурентоспроможну вартість товарів на сторінках нашого каталогу, і це підтверджують відгуки. Звичайно, якість не може коштувати дешево, але купити обладнання для пивного магазину можна цілком за доступну суму.

У нас можна замовити товари з доставкою до будь-якої точки Київської, Черкаської або Кіровоградської області. Команда ВearTeam локалізується у Білій Церкві, але у нас є філія у Черкасах, відповідно ми можемо доставити покупки у Білу Церкву, Умань, Олександрію та Кропивницький здійснюється однаково швидко.